Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste Bank-rol szeretnek...

Az Erste Bank-rol szeretnek megtudni 1 dolgot?!

Figyelt kérdés
Ha besetalok az Erste bankba akkor ugyanugy lehet valtani penzt (EURO) minta akarmilyen penzvaltonal?

2013. júl. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, nem. Devizaszámlát kell nyitnod, oda befizetheted, átutalhatod forintszámlára, és akkor átváltódik. Hacsak nem nagyon nagy összeg, vagy gyakori (pár naponta) pénzváltás, valószínűleg jobban megéri pénzváltóban.
2013. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik bank pénztárában tudsz valutát venni/eladni, így az Erste Banknál is. Nem kell hozzá devizaszámla. Eleve a valuta és a deviza két külön dolog. A bankoknál viszont általában drágább az euró, mint a pénzváltóknál.
2013. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, lehet, de nevetséges áron.
2013. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat most neztem meg (Erdelyben lakom) es igy atszamolva 300Euro-t akarok bevaltani Roman Lei-be es ilyen 10.000 al kapok tobbet mind a rendes penzvaltoknal. Ezert is kerdeztem meg :) Koszonom a valaszokat.
2013. júl. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!