Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal számlára banki befizeté...

PayPal számlára banki befizetéssel lehet pénzt feltölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet Paypalemre úgy pénzt feltölteni hogy bemegyek a bankba odaadom a pénzt és az adatokat?

Mert a magyar oldalra ez van írva: Az összegnek olyan bankszámláról kell érkeznie, amely tulajdonosának neve megegyezik a PayPal fiók tulajdonosának nevével.

Ne felejtse el megadni Transfer ID–ját (átutalási azonosítóját) az Átutalás Címében, a Megjegyzésben vagy az Emlékeztető mezőben, amikor bankszámlájáról PayPal egyenlegére utal.

Használja Transfer ID-ját (Átutalási Azonosítóját) ugyanabban a formában, ahogyan az a PayPal egyenleg feltöltési oldalán többi adataival együtt megjelenik.


A válaszoakt előre is köszi



2013. júl. 11. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak a saját neveden lévő bankszámlaszámról fogad el átutalást a Paypal.
2013. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Befizetéssel nem, utalással igen. Más kérdés azonban, hogy ha már egyszer összecsatoltad a PayPalodat a bankszámláddal, akkor teljesen felesleges külön utalni rá, mert úgyis levonja.
2013. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na szóval a megfejtés: De igen,lehet. Délután voltam a bankban. Haverok is töltöttek fel paypalükre ilyet. Amúgy meg se bankszámlám,se bankkártyám szóval..
2013. júl. 11. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Elmúltál már 18?
2013. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne csodálkozzatok, ha nem fog megérkezni a PayPalra a pénz.
2013. júl. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez vicces. Miért kell egyből ilyen hangnemre váltani? Na de mindegy... Végülis tegnap voltam a bankban ahol azt mondták hogy lehet, illetve haverok már csinálták ezt sokszor,és érdekes megérkezett a pénz. Holnap jár le a 2 napos megérkezési idő,majd meglátjuk. De biztos meg fog érkezni, 3 haver is így csinálja és lám, nekik működött.
2013. júl. 12. 08:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Na szóval kicsit késve mondom,de megjött a pénz a számlára. Mivel elbizonytalanítottatok küldtem levelet a PPnek akik azt mondták,hogy meg lesz az nyugi, csak 2-3 nap mire felrakják pp számlára. És hogy nincs kiírva,de lehet banki befizetéssel, és az se baj ha más évről utalod,csak úgy később érkezik meg.
2013. júl. 17. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek volt ez a sok okoskodó, de simán lehet rátenni pénzt így is. Szám, név és közlemény kell hozzá, innentől kezdve hogy a saját számlámról küldtem pénzt vagy a mikulás, tök mindegy.
2013. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Regisztráltam Paypalra, az ebay irányított oda, de nekem nincs olyan opció, hogy top up(képeken láttam hol kellene lennie), így semmi adatom nincs.

Ha besétálok a bankba mit mondjak?

2013. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A kérdés már egy éves ugyan, de a mai napig kapok üzeneteket hogy tényleg működik-e. Igen, működik. Azóta 3-4szer is csináltam ezt. A PayPal direkt nem hirdeti ezt a lehetőséget, de attól függetlenül lehetséges. Annyi az egész, hogy kicsit többet kell várni arra, hogy megérkezzen a pénz(3-4 munkanap).

Ha valami kérdésetek lenne még, szívesen segítek, de azt NE PRIVÁT ÜZENETBEN tegyétek fel, hanem az alábbi email címen.: paypalhelp@mpp.hu


Igen, ez egy eldobható email cím, de át van irányítva az én személyes email címemre. Tehát én megkapom a saját mail címemre az ide küldött leveleket, csak a sajátomat nem tenném ki biztonsági okokból. ;-)

2014. júl. 12. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!