Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP FAKTORINGGAL volt már...

OTP FAKTORINGGAL volt már valakinek itt kapcsolata? Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi érdekel pontosan? Korrektek szerintem, és rugalmasak. De nyilván a pénzüket akarják ők is, így ha te nem vagy velük korrekt, akkor megszabadulnak a te tartozásodtól és átadják másnak.
2013. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jellemzősen az OTP-s hiteleket veszik át, és egyéni elbírálás szerint adnak részletfizetést. Kérlek, ne a privátra írj, hanem ide.
2013. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mennyi náluk a max futamidő?Raknak rá kamatot meg költségeket?
2013. júl. 12. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Természetesen raknak rá költséget, de ha megállapodásra kerül a sor, akkor a kamat már nem emelkedik. A futamidő hossza pedig az összeg nagyságától függ.
2013. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
neked kb milyen összeg volt és mennyi futamidőre adták meg,mekkora törlesztővel??Jó nekem privátba is.Köszi
2013. júl. 12. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam régen a Faktoringnak. Már megállapodott ügyfeleket kellett hívni, akik el-elmaradoztak a törlesztővel. Ennek több éve már, biztos alakult valamennyit a rendszer. De én mint magánember is azt javaslom, bármilyen kis összeggel is, de kezdd el csökkenteni az átadott hitelt, mert a fizetési hajlandóság még mindig jobb, mint egy olyan hitel, ami végrehajtóhoz van adva. A végrehajtói díjak még plusz költséget jelentenek, illetve ha a végrehajtóval sikerül megállapodásra jutni, neki a futamidő alatt még kamatot is kell fizetni.
2013. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, volt olyan ügyfél aki havi 6000 Ft-ot fizetett, és kb 30 hónapra kapott időt. ( a szomorú az, hogy ezt sem mindig fizették, de ez már az ő bajuk) A Faktoring cégeknek nem az a célja, hogy ellehetetlenítsék az embereket, hanem az, hogy támogassák őket a kilábalásban. Ha van lehetőséged akkor érdemes néha kicsit többet befizetni mint a megállapodás, de a kiegyezett összegnél sose legyen kevesebb.
2013. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni a kérdésedre, amit privátban küldtél, mert én telefonáltam, nem hiteleket engedélyeztem. Nekem már csak a behajtás volt a feladatom. Hidd el, hamarabb kapsz választ, ha felhívod az OTP Faktoringot és velük kezdesz egyezkedni. Fontos, hogy már legyen egy előre kigondolt ütemezésed. Hogy te mennyit tudsz bevállalni, milyen futamidőt gondoltál stb. Évek óta nem dolgozom már ott, így nem tudom azóta mi változott
2013. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne higgy a fentieknek!!


A faktoring csak egy korrupt behajtó cég!


Több tucat eljárás folyik most is ellenük!


A fenti jó barátnak aki ott dolgozott meg csak ennyit ,hogy olyan jó a faktoring rendszere ,hogy 8 milliós bírságot kaptak az ügyfelek félretájékoztatásáért!

2016. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!