Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Telefon előfizetésnél, hogy...

Telefon előfizetésnél, hogy tudom megakadályozni, hogy túllépjem a havidíjat ami lebeszélhető?

Figyelt kérdés
Havi 5-6 000 Ft-os telefonszámlára számítottam de mindig jócskán túllépem. Lehet valahogy korlátozni?

2013. júl. 12. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ez a lényege (az egyik) viszont vannak korlátozott előfizuk is. A tmobilnál pl az eco surf.
2013. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy androidos (lehet más platformon is) be lehet állítani hívás limiteket (mondjuk csak percre, nem forintra) de az is több, mint a semmi.
2013. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

1. Nézd meg a telefonodban, hogy hány percet beszéltél már és a percdíjad ismeretében ki tudod számolni.

2. Nézd meg a neten, hogy mennyi lebeszélhetőséged van még a fordulónapig.

Ha találsz egy kedvező flottás előfizetést azzal is sokat spórolhatsz.Én elég sokat telefonálok, de így is van, hogy a fordulónap előtt pár nappal még több órányi lebeszélhetőségem van, mivel egyre több ismerősöm lép be a flottánkba és egymás között ingyen beszélünk.

2013. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezért váltottam vodafone redre 14 ezer havonta, és korlátlan belföldön. Mondjuk előtte havi 40 ezer volt a számlám T-nél.
2013. júl. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor jól sikerült csökkenteni a számládat.A mi flottánkban ettől is kedvezőbb a korlátlan csomag.
2013. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!