Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal kártya aktiválási...

Paypal kártya aktiválási kódot elrontottam. Valaki tud segíteni?!

Figyelt kérdés

elrontottam a paypal kártyám aktiválásakor a kódot de nem tudom hogy levonta-e a 400ftot. mostmár tudom a kódot is de nem engedi beírni a kártyát mert valami olyat ír hogy nem lehet.. hogy lehet megint ugyanazt a kártyát hozzáadni a fiókomhoz?!

eddig fizetni is tudtam aktiválás nélkül de nekem utalni nem tudtak, vagyis nem kaptam meg.. ilyenkor mit csináljak?



2013. júl. 15. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok helyen csak úgy lehet fizetni PayPallal, ha verified a kártyád, ám nem mindenhol, ezért megeshet, hogy tudsz vele fizetni. Amikor kapsz pénzt, előfordulhat, hogy el kell fogadni az utalást, és csak utána írják jóvá.


Kérj egy új kódot, így levonnak újabb 400Ft-ot, de ha aktiválod majd a kártyád, tehát jó kódot adsz meg, akkor mind a 800-at vissza fogod kapni.

2013. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj hogy új kódot nem tudom hogy kell kérni, a kártyám számát el sem fogadja már így semmilyen kártya nincs hozzárendelve a fiókomhoz és nem is tudok már mert egy kártyám van azt ugye meg letiltotta.. szerinted mit tegyek?
2013. júl. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!