Hogyan kell visszautalni Paypal-on keresztül pénzt az eladónak?

Figyelt kérdés
Vettem valamit az E-bay-on, de a cucc csak nem jött meg. Vártam-vártam, majd szóltam az eladónak, aki azonnal visszautalta a pénzemet. Na mit ad isten, másnap mégis megjött a csomag (több, mint egy hónap késéssel). Nyomaszt a dolog, szeretném visszautalni a pénzt, de nem tudom, hogyan kell, nehogy elrontsam. Kérek egy szájbarágós magyarázatot attól ,aki csinált már ilyet. Köszönöm.

2013. júl. 19. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szép dolog a becsület :)

Belépsz Paypalra, ahol az utolsó időszak tranzakciói vannak. Ha nincs már ott, akkor a jobboldalt ott egy "View all of my transactions", arra nyomj. Ha még itt sincs meg, akkor a dátumválasztóval add meg azt az időpontot, amikor küldted eredetileg a pénzt, vagy legalábbis nagyjából. Esetleg van egy "Last 3 months" - utolsó 3 hónap a lenyithatóban. Ha időintervallumot adsz meg, akkor kell a Show gomb is. Ha megvan a tranazkació, akkor van a sorában egy "Details". Ha erre rányomsz, kiad egy csomó adatot a tranzakcióról. Keresd meg azt a sort, hogy "Seller's Email". Ezt írd le, vagy a legjobb, ha kijelölöd és vágólapra teszed (ctrl-c vagy jobb klikk másolás/copy). Ezután felül a "Send Money"-val tudsz pénzt küldeni. A "To (Email)"-hoz írd be/illeszd be (ctrl-v vagy jobb klikk beillesztés/paste) az előbbi Email címet. Az Amounthoz pedig a küldeni kívánt összeget, és állítsd be a devizanemet is. Válaszd ki, hogy "I'm paying for goods or services", és nyomj a "Continue"-re. A To-nál lévő mezőbe ha beleklikkelsz, akkor amúgy ad egy listát azokról az email címekről, amikre már küldtél pénzt.

2013. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Úgy tűnik sikerült!!!!
2013. júl. 19. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!