Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » American express blue kártyána...

American express blue kártyának egy otp atm-nél kell aktiválni vagy hol van a pinkód?

Figyelt kérdés
Megkaptam a kártyát csak pinkódot nem tudok hozzá!

2013. júl. 26. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig még nem volt ilyen kártyád, akkor postán küldik ki azt is, külön a kártyától.

Ha a lejáró kártya helyett kaptál újat, akkor a PIN maradt a régi.


Amúgy hogy hogy AMEX-et választottál? Nagyon drága és a Mastercard vagy VISA jóval elfogadottabb is Magyarországon.

2013. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah nem választottam csak küldték...én nem igényeltem nem igazán van rá szükségem. Igazából nem is nagyon érdekel a dolog csak nem értem, hogy minek küldtek egy hitelkártyát ha még csak pin kód sincs hozzá és ráadásul csak egy sima A4es lapra volt ráragasztva semmi keménytok. Vicces ez az otp nem hiába akarok váltani...
2013. júl. 27. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ejjha!


De igazi plasztikkártyát küldtek? Igénylés nélkül?

Nem csak reklám volt, hanem a kártya valódi volt?


Ha igen, menj be sürgősen a bankba, mert drága az AMEX és azt hiszem, hogy az OTP AMEX nem is bankkártya, hanem hitelkártya.

2013. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha igen, menj be sürgősen a bankba, mert drága az AMEX és azt hiszem, hogy az OTP AMEX nem is bankkártya, hanem hitelkártya."


Így van, valóban hitelkártya és valóban küldenek ilyet kérdés nélkül, hátha valaki beugrik. Nem kell megijedni és természetesen bankba szaladni sem. Le van írva, hogyha nem aktiválod akkor nem történik semmi. Meg kell semmisíteni, nehogy bármi vissza tudjon élni vele és annyi!

Na persze, jól néznénk ki ha az OTP marketing akciója miatt még rohangálni kéne a bankba :D :D


Csak azért írtam, mert most kerestem rá, hogy más is járt-e így, de ezek szerint ez nálunk ilyen általános kis marketingfogás, hátha valakinél betalál.

2013. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!