Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol a viharban tudom a bankkár...

Hol a viharban tudom a bankkártyámat aktiválni?

Figyelt kérdés
Otp Junior,és interneten szeretném,de nem találom a szükséges menüpontot...

2013. júl. 28. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmész egy ATM-hez veszel ki pénzt és megvan oldva.

Nekem Posta kártyám van és így kellett. Lehetett neten meg telefonon keresztül, de a postán az ügyintéző amikor mentem a kódokért akkor mondta hogy mehetek atm-hez is mert az a leggyorsabb ha éppen közelben vagyok.

2013. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az az ATM?:D
2013. júl. 28. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:

úristen.


ATM = bankjegykiadó automata


bankjegy = papírpénz

2013. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jól van.Nemrég jött meg a kártyám,14 éves vagyok,és igaziból nekem még vagy 5 évig nem lett volna szükségem rá,de ballagásra azt kaptam:/

Szüleimet meg most nem fárasztom ezzel.:D

2013. júl. 28. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Még csak pénzt sem kell levenned, egyszerűen kiválasztod a Kártyaaktiválás menüpontot vagy egy sima egyenleglekérdezést csinálsz. Én kb 1 hónapja aktiváltam így az új kártyámat, szintén OTP.
2013. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!