Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tartozásom van az Avonnál, de...

Tartozásom van az Avonnál, de részletekben fizetem. A koordinátorom azt mondta, hogy ha részletekben fizetem ki akkor semmi gond, de szombaton írt hogy végrehajtás lesz. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Kérlek ne kommentejétek, hogy én vagyok a hibás meg hogy miért nem fizettem be, mert nem tudjátok az előzményeket!

2013. júl. 29. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj a fejesekkel hogy ha fizetsz akkor mire fel küldenek behajtót. Lehet valamit elírtak a rendszerbe vagy összekeverték a papírokat. Mindenképp beszélj vele telefonon és tisztázd a helyzetet. Nem tudom hogy mik az előzmények és mivolt az oka hogy tartozol nekik meg hogy idáig fajultak a dolgok, de így nem biztos hogy fogunk tudni segíteni. Ha ott is félrebeszélnek meg minden, de ha van papír ezekről akkor célszerű egy jogászt felkeresned hogy nyálazza át, mert az is lehet hogy vagy átvernek téged, vagy valamit benéztél az apróbetűs résznél.
2013. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!