Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior vagy Erste diákszámla?

OTP Junior vagy Erste diákszámla?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves egyetemen és ezt a kettő ajánlatot kaptam, végül is mind a kettő jónak tűnik és elvileg mondhatni ingyenes mindkettő.

Kivétel , hogy az Ersténél van nyereményjáték, de más különbséget nem látok..

Valaki aki most igényli, esetleg aki többet tud ezekről tudna segíteni?

Köszönöm!


2013. aug. 1. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az OTP-t javaslom. Rengeteg ATM-jük van, bankfiók is minden picit is nagyobb helyen...
2013. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Dzsunior számlával az a baj, hogy mocsok drága az Erstéhez képest.


Az Erstének is rengeteg ATM-je van.


Például az egyetememen a BTK épületben van Erste automata, a mellette lévő könyvtár épületben meg OTP. Szóval tök mindegy. De nem is magamnak csépelem a szavakat. Nem tudom ki hol lakik, de itt össze lehet hasonlítani, hogy adott területen belül van-e elég automata az illető számára.


[link]

[link]


Bankfiók: Minden városban van OTP és Erste is. Az átlag fiatal pedig kevesebbet jár oda nagyságrendekkel, mint egy idősebb.


És a legfontosabbat a végére hagytam. A költségek. Nem is rizsáznék arról, hogy melyik olcsóbb vagy drágább, ugyanis a következő képen össze van hasonlítva az összes nagy bank diákszámlája.


Az OTP-t és az Erstét összehasonlítva jól látszik, hogy az Erste sokkal kedvezőbb, de összességében is, most éppen az Erstének van a legolcsóbb diákszámlája.


[link]

2013. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha azért kell, mert a kevéske ösztöndíj, és a diákmunkát oda utalják, akkor Erste. Ha gazdag vagy, akkor OTP. ATM-ben nem igen van különbség, egy nem pontos példával OTP minden sarkon, Erste pedig minden "másfeledik" sarkon van, de általában az összes bank ATM együtt jár. Én szeretem az Erste-t. :)

Ha gyakran utalsz, Erste olcsóbb!

2013. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!