Paypal és Ebay gondok?

Figyelt kérdés
Még nagyon kezdő vagyok ebben a témában ezért előre is elnézést kérek ha hülyeséget mondok. Csináltam egy Ebay accountot keresgéltem termékeket és meg is találtam azt amit meg szeretnék venni, de csak PayPalon lehet fizetni, ezért azt is csinálnom kellet. Regisztrációnál én azt választottam hogy mindig feltöltögetem a pénzt és nem csatolom hozzá a bankkártyát, de amikor odakerült a sor hogy a pénz rajta volt a számlán és fizetni szerettem volna kérte a kártyaadatokat. Ezt nem lehet megcsinálni úgy hogy ne kelljen megadni hozzá?

2013. aug. 6. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem hozzá van kötve a kártya, és jól működik. Melyik szolgáltató kérte a kártyát: a PayPal vagy az Ebay?


Nem lehet, hogy a PayPal regisztrációd még nincs megerősítve? Én azzal szenvedtem egy csomót, hogy a hitelkártyámról nem tudta levonni a teszt 100 ft-ot, mert a bankom blokkolta, és csak akkor volt hajlandó levonni, amikor rájuk telefonáltam. Addíg nekem is folyton ilyenekkel jött a PayPal, én meg nem értettem, hogy mi van.

2013. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mint kiderült egy kis utánakeresgéléssel angol oldalakon is nem volt megerősítve a bankkártya, mondjuk azt még most sem értem miért kell az is ha utalok a paypalra úgy is
2013. aug. 6. 10:52
 3/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám. Regisztráltam a eBay-en és a PayPal-on is. Hozzáadtam a PayPal-hoz a bankszámlámat (nem hitelkártyát, csak számlát) és utaltam rá pénzt. Az eBay-en megvásároltam egy terméket, de nem tudtam kifizetni, mert kérte a hitelkártyám adatait (ami nincs!). Most mit csináljak?
2013. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!