Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste diákszámlát nyitnék de...

Erste diákszámlát nyitnék de jelenleg nincs diákom?

Figyelt kérdés

Most megyek egyetemre és diákot elvette középiskola, de viszont számlanyitáshoz kell érvényes diák.

Kaptam ilyen papírt diák helyett amit utazáshoz is használok, ezt a papírt elfogadják bankban is?


2013. aug. 6. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen elfogadják!
2013. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, amit nem találtam a honlapukon leírásban, hogy internetes vásárlásra is alkalmas ez a kártya?
2013. aug. 6. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Alkalmas (tapasztalat).
2013. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lóf@@szt fogadják el.


Júniusban én is voltam ideiglenes diákkal egy szegedi és egy szolnoki Erste fiókban is, de egyik helyen sem fogadta el az ügyintéző az A4-es papír alapú ideiglenes diákomat. Azt mondták plasztik kártya kell.


Viszont azt sem értem, hogy vehette el neked a diákodat az iskola?

Nekem nem vették el régi diákot.

2013. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utána olvastam pedig most más oldalakon is, és azt írják, hogy kötelező elfogadniuk és ha nem teszik akkor panaszt kell tenni..


Azért vették el mivel befejeztem a középiskolát, majd lesz egyetemi de mire az elkészül az még jó pár hónap..

2013. aug. 6. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vehették volna el, október 31-ig akkor is érvényes, ha már nincs a középiskolában jogviszonyod.


A diákszámlához régebben nem kellett diáknak lenned, elég volt, hogy 26 éves kor alatt voltál.

Most már nem így van?

2013. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt írják, hogy érvényes diákigazolvánnyal kell rendelkezni.

A középiskolában pedig amíg nem adtuk le a diákot addig nem adták oda se az érettségi se a sima bizonyítványt..

Gondolkoztam, hogy azt mondom elvesztettem és nem adom le de nem akartam kavarni, na meg nem tudtam, hogy kelleni fog majd..

2013. aug. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!