Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok paypallal...

Miért nem tudok paypallal fizetni?

Figyelt kérdés
Eddig csak utalással töltöttem fel a számlám. Most hozzáadtam egy maestro kártyát. Verifikáltam, levont pénzt, beirtam a kódot, tehát működik. Ebayen fizetnék, de amikor rámegyek hogy fizetés, és bejelentkezés, akkor errorozik, hogy most nem használthatom, leírva nincs semmi. Mi lehet? Van aki azt írja hogy lehet várni kell 24 órát, de csak lehet, nekem most kéne fizetni. Mit tegyek? Ha utalok budapestbankról akkor este 6-ig felér a pénz? Nem hinném...meg az se biztos hogy ha feltöltöm a pénz a számlára akkor ugy tudom használni. Mi lehet a baj?

2013. aug. 9. 16:25
 1/2 Tethy válasza:
Milyen hibaüzenetet ír ki? Az, hogy nincs egyenleged, amivel fizetni tudsz? Sokszor az Ebayen nem $-ban, hanem euróban vagy jenben számláznak az eladók és a Paypal nem vált át. (Magyarán nekem volt olyan, hogy $ egyenlegből nem engedett eurót fizetni.) Nézd meg, milyen valuta. A Paypal oldalán váltsd át a Forintot erre a valutára. Menj végig a fizetési folyamaton újra. És nem kell utalni Paypalra külön. A bankkártyáról leszedi a rendszer, amit fizetni akarsz közvetlenül
2013. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott, várnom kellett, mert bankkártya megerősítés után x ideig nem lehet használni, gondolom biztonsági okok miatt... de ezt persze nem lehet leírni.
2013. aug. 15. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!