Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Értékpapírt szeretnék visszavá...

Értékpapírt szeretnék visszaváltani, de a készletpárosításnál mit válasszak?! Mit jelentenek, mivel járok jól?

Figyelt kérdés

Legkorábbiakból elsőként (FIFO),

Utóbbiakból elsőként (LIFO),

Drágábbakból elsőként (HIFO),

Olcsóbbakból elsőként (LOFO),

Ezek a lehetőségek vannak, viszont fogalmam sincs, mit jelentenek. Gondolom nem mindegy, mit választok. Gondoltam rá, hogy hasamra ütök, és valamit kiválasztok, de félek, hogy esetleg kevesebb lesz így a pénzem. Kérlek segítsetek!



2013. aug. 10. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
3%

És ezen mit NEM értesz??? Teljesen egyértelműen vannak megfogalmazva.

Mikor jut el oda magyar polgár, hogy csak olyanba kezd bele amihez ért is amihez nem ért azt ráhagyja azokra akik értenek hozzá...

2013. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számviteli elszámolások jutnak az eszembe.
2013. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

gratulalok 1. valaszolo, rendkivul intelligens es segitokesz vagy, a szokasos kozeposztalybeli 'huje magyarozas'-rol nem is beszelve. ulj le,egyes fiam.


amugy megoldottam,egy kedves baratom segitett, ugyanis szerencsere a magyar ember ugyanolyan, mint a kinai, angol, finn, skot es egyeb - vagy segitokesz, vagy nem.


udv!

2013. aug. 12. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
3%

Mar bocsass meg nekunk egysezeri foldi halandoknak hogy tudjuk ertelmezni a magyar nyelvet....

De meg mindig nem ertem hogy az Olcsobbakbol elsokent mit nem lehet mondjuk erteni??! Benne van a neveben is hogy amit a legjobb aronvettel azokbol zarod elosszor....

Amugy meg ha nem vagy tisztaban a dolgokkal minek foglalkozol vele?? Elobb megkellene tanulni talan...

Aztan fikazhatsz nem szamit de szerintem akkor sem vagy hozzaerto...

2013. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha csak ennyit tudsz hozzafuzni egy dologhoz, kerlek szepen inkabb NE irj semmit. Kepzeld a szo szerinti jelentesuket felfogtam, ertettem mirol van szo, ugyanis nem vagyok serult. Viszont ha mar ennyire vered magad(mar elnezest), akkor azt is tudhattad volna,hogy engem NEM erint ez a dolog, mint kiderult, ugyanis ezek a kifejezesek csakis a RESZVENYEKNEL fontosak,az en helyzetemben teljesen mindegy, melyiket valasztom, nincs emmilyenn hatassal.

Ha mar idejottel magyarozni, meg okoskodni, elobb talan neked is kepbe kellett volna lenned. En kerdeztem, normalis valaszt vartam. Toled ezt nem kaptam meg, igy koszonom szepen, a jovoben kivanok veled tarsalogni, sajnalnam az idom rad, es a helyedben inkabb elgondolkoznek a felesleges hulyesegeken es a sajat szemelyisegemen.

Udv!:)

2013. aug. 13. 16:49
 6/7 A kérdező kommentje:

*nem,bocsanat.

Meg egy: hasznald a vesszot, az irasjeleket, illetve tanuld meg szepen kisfiam, hogy az eloszort bizony nem ket sz-el irjuk.

Jo tanulast!

2013. aug. 13. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
3%
Szerencsetlen vagy raadasul meg reklamozod is magad..... :)))
2013. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!