Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki tehermentes budapesti ingatlanra adna hitelt/befektetne hosszabb távra?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék bankhoz fordulni, nem vagyok BAR-os sem. A negatív kommenteket mellőzzétek. Többit levélben.

2013. aug. 11. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ha van is ilyen akinek van szabadon mozdítható nagyobb összege, az nem errefelé (gyakorin) jár. Ráadásul ha befektetés, akkor neki is meg kell hogy érje, tehát kamatot (és nem is keveset) tuti hogy fog érte kérni. Ahhoz, hogy lássa, megéri a befektetés és te folyamatosan fogsz tudni fizetni, akkor ugyanúgy látni akarja hogy milyen jövedelmed van, mint egy bank.


Viszont azt is meg kell gondolnod, hogy aki tisztességes befektető, az nem ilyenben utazik, akik erre kaphatóak lennének, azoknál nagy a rizikó, hogy érdekeltek legyenek, hogy bukd a lakást és megkaparintsák... Ha meg nem fizetsz, a bank mégsem küld rád "barátságos" behajtókat.

2013. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Írd meg akkor, hogy milyen ingatlan (hol helyezkedik el, mikor épült, lakott-e, stb..), mennyi tőke kéne mennyi időre és milyen feltételekkel vállalnád a kölcsönt.
2013. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj a dologgal, hogy ha az ingatlan valóban jó befektetés, akkor az illető inkább önállóan megveszi és téged kihagy a buliból...
2013. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Robogóra adnék, aminek megvan az eredeti számlája. Elhozom és ha nem fizet akkor az enyém. Másra nem adnék.
2013. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Robogóra... Gondolom nem 100e forint kéne a kérdezőnek, hanem inkább több millió.


Bár így, hogy semmit nem ír nem fognak tolongani a befektetők.

2013. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szekhely com ***** válasza:

Ilyen banki kamatok mellett nem értem, hogy miért nem banktól kérsz?!? A magánszemélyek biztosan magasabb kamatra adják és kegyetlenebbül kipakolnak, ha baj van. (ráadásul ha valaki ezt üzletszerűen csinálja, az magánszemélyként nem is törvényes.)

INkább bank...

2013. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5ös


hogy is adnál ingatlanra kölcsön? Adott esetben, ki se költözne és még én kerülnék a sittre uzsoráért. Olyanra adnék, amit el lehet hozni, nincs regisztrálva és ha nem fizet el tudom adni. No ilyen csak egy van, a robogó.

2013. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!