Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A CIB Banknál, ha bemegyek...

A CIB Banknál, ha bemegyek személyesen teszek pénzt a cibes kártyámra, akkor az pénzbe kerül?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A kártyára nem tudsz pénzt tenni, csak a számlára.

Ingyenes, csak 50 db feletti érmebefizetésnél vonnak le valamennyi jutalékot.

2013. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert azzal az indokkal mentem be, hogy szeretnék pénzt rátenni egy másik bankos számlára, mondták, hogy nem lehet előbb, rátesszük az enyémre, aztán majd én itthon elutalom interneten keresztül, mert úgy olcsóbb.66.000 ftról van szó, 70et adtam, semmi pénzt nem kaptam vissza, mondták, hogy oké, hazajöttem utalni, és a számlámon csak 66.000ft van. 4000???
2013. aug. 15. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az más. Az utalás az pénzbe kerül (bár a 4000 nagyon sok), de az hogy te a saját számládra tegyél be pénzt, az ingyenes.
2013. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezelési költségek miatt már mínuszban volt a számlád amikor ezt a pénzt rátettétek.
2013. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!