Fundamentámat nem tudom innentől fizetni. Van rá lehetőség hogy kivegyem az eddigi pénzt amit betettem?

Figyelt kérdés

4 évig fizettem havi 20ezret amit tavaj nyáron kivettem lakasfelujitas céljából.

Akkor atirattuk havi 10ezerre de sajnos nem tudom fizetni ezt se.

Tehát igazából tavaly szeptember óta fizetem.

Viszont ki szeretném venni es nem szeretném tovább fizetni.

Tudom hogy azt az egy éves kamatot elvesztem.

De ki vehetem es megszuntethetem a szerződést?

És nem lakasfelujitasra koltenem.

Van ilyenre lehetőségem?



2013. aug. 16. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A Funda honlapján a dokumentumtárban találsz bejelentőlapot amin fel tudod mondani a szerződést. A befizetett megtakarítást visszakapod, a számlanyitási díjat, és természetesen az állami támogatást nem.
2013. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséged
2013. aug. 16. 13:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem az a dokumentumot

Az lenne a kérdésem még ha felmondom a szerződést és kérem a pénzt azt bármire felhasznalhatom?

Tehát nem lakásfelújításra vásárlásra,mivel felmondtam a szerződést

2013. aug. 16. 13:59
 4/6 anonim válasza:
Szia! Mi is 1 hónapja mondtuk fel! 2013. januárba nyitottuk 100 ezer Ft-al! Havi 20 ezret vállaltunk, de csak 4 hónapig tudtuk fizetni :-( Elvileg az eddig befizetett 180 ezer 30%-át buktuk, mivel mi sem lakás célra szeretn3nk felhasználni. Erre ma érkezett 74 ezer!!! Ft a számlámra! Az üzletkötő sem veszi fel a telefont és a fundamenta cég is elérhetetlen! Egész nap csak dallamokat hallgatok amikor hívom meg a gépi szöveget! Felháborító! Nem hagyom annyiban!
2013. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdésedre a válasz: csak ha lemondasz az állami támogatásról akkor használhatod szabadon! 30%-ot vonnak ilyen esetben..
2013. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A számlanyitási díjat nem kapod vissza!

Ez a szerződéses összeg 1%-a. Ezért kell okosan tervezni, mikor megnyitod a számlád: ha bizonytalan vagy, vagy kisebb összeget vállalj havi rendszeres megtakarításként, vagy rövidebb futamidőt.


Szabadon felhasználható a visszakapott összeg, amennyiben az állami támogatásról lemondasz. Min. 4 év futamidő előtti felmondás esetén nem is kapod meg a támogatást.

2013. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!