Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettem egy számítógépet...

Vettem egy számítógépet részletre de nem tudom már fizetni ilyenkor mit csinál a bank mi a teendő? Ha vissza adnám mennyit kellene még fizetni? Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

meg kell nézni a szerződést, hogy mit mond ilyen esetre.

fel kell hívni őket, lehet, hogy engedik átütemezni a tartozást.

egy dolgot ne csinálj, mégpedig, hogy lapítasz, mert akkor átadják egy behajtócégnek meg még bar listára is tesznek.

2008. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Megyek és előveszem a szerződést!
2008. jún. 30. 13:03
 3/7 A kérdező kommentje:
És a behajtó cég mit visz? Úgy értem a gépet és azon kívül mindent? Már mint nem mintha lenne valami érték a gépen meg egy tv kívül ilyenkor mit visznek még?
2008. jún. 30. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a behajtásanak is vannak feléteéei és azért nem egyből a behajtók jönnek. Ám ha oda kerül a sor mindenképpen olyan dolgokat visznek amiből pénzt lehet csinálni. A szerződés a legfontosabb és a bankal tárgyalj ne velünk mert nekünk itt semmi belelátásunk nincs a szerződésbe szal esélytelen, hogy érdemi tanácsot tudjunk adni
2008. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. jún. 30. 14:03
 6/7 anonim válasza:
Hogyha tudod a háralévő összeget, lehet érdemes lenne eladni annyiért klegalább és kifizetni a tartozást...
2008. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez se rossz ötlet! Köszi! :)
2008. jún. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!