Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyan bankszámlát szeretnék...

Olyan bankszámlát szeretnék nyitni, ahonnan nem kapok levelet sem számlanyitáskor sem később Szeretném ha a szüleim nem tudnának róla. OTP net számlacsomag ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy itt is kapok levelet? Van valakinek jobb ötlete?

2013. aug. 24. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem valamit biztosan kapsz, nem hiszem, h megy nélküle is... de ha ennyire titkolózni kell, szerintem egyszerűbb átirányítani a postádat, ezt a helyi postán megteheted.
2013. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Erste Banknál van számlám. A szerződéssel kapcsolatos papírokat eleve ott odaadták, és mivel netbankom is van, ők javasolták, hogy ne kérjek papíralapú tájékoztatást, hanem mindent a neten intézzek, ott olvassam az egyenlegemet, egyéb tájékoztatókat, leveleket is. Nem kapok soha semmit tőlük. De ez csak akkor működik, ha már nagykorú vagy. 18 év alatt számlát sem tudsz nyitni a szüleid nélkül.
2013. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 éves korodtól önállóan intézkedhetsz.


Szerintem minden banknál minden számlacsomag esetén van rá lehetőség, hogy ne küldjenek papír alapú kivonatot.


Netbankban úgyis mindent meg tudsz nézni.

De az Erstenél emailon is kérheted a számlakivonatot.


Nekem régebben OTP-m volt, kértem, hogy ne küldjenek, soha nem küldtek.

2013. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2013. aug. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!