Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Regisztráltam a PayPay-ra,...

Regisztráltam a PayPay-ra, megadtam a bankkártyám adatait és levontak 1 USD-t. Miért volt le 1 dollárt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért, hogy a levonás közleményében lévő kódot be tudd ütni a PP regisztráció befejezéseként (el kéne olvasni a regisztráció menetét...).


Ezzel ellenőrzik, hogy valóban a saját bankkártyád adatait adtad-e meg.

2013. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én is valami ilyesmire gondoltam. Köszi a választ.
2013. aug. 24. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért én komolyan ajánlom figyelmedbe hogyha ilyesmi helyekre regisztrálsz legalább olvasd el hogy közbe miket ír ki. Mert ott is írja hogy le fog vonni és hogy miért, le is kell okéznod... ha nem figyelsz meg könnyen átvernek bárhol. Az egy dollárt meg visszakapod, amint beírod majd a kódot.
2013. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!