Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Volt egy folyószámlahitelkeret...

Volt egy folyószámlahitelkeret csökkentésem. Nem tudtam felvenni a fizum, kértem 6havi részletfizetést ezt most visszafizettem. Újra 3hónapot várjak, hogy igénybe vehessem újra a keretet? Otp

Figyelt kérdés

Nevetséges,mert személyesen az ügyintézőknek fogalma nem volt az egészről,telefonban-otp oldala,ott lehet nekik üzenni,visszahívást kérni.Mondta a hölgy,hogy persze kicsengetem az utsó részletet,6hónap letelt,még aznap újra hitelhez jutok.

Kicsit kivagyok már borulva,mert tisztességesen,kamatokkal visszafizettem időre mindent,és jönnek itt a 3hónap várakozási idővel..

Nyilván bemegyek egy másik fiókba ahol legalább van 5-10ügyintéző és valaki csak ért hozzá,de baromi bosszantó.

Nem szóltam semmit a hipp-hopp keretcsökkentésre és hogy emiatt nem tudtam felvenni a fizumat,szó nélkül fizettem a részletet6hónapig és le sem sz..nak gyakorlatilag.

Menjek más bankhoz 7év után?



#folyószámla #hitelkeret #folyószámla hitel igánylés
2013. aug. 24. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem jol tudja a telefonos ügyintéző. Ujra meg kell várni a harom hónapot es az uj jövedelem átlag alapján adnak ég uj hitelkeretet.
2013. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Mellesleg mit kellett volna szólni a keret csökkentésre? Meg jo, hogy nem háborodtak fel a semmin. A szerződésekben ugyanis benne van, hogy a bank automatikusan csökkenti a keretet, ha nem megfelelő a jövedelem a hitelkeretet.
2013. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,ez biztos???:(..annyira precízen fogalmazták meg,hogy nem kell várni,én abszolút elhittem és úgy is emlékeztem,hogy a bankban anno ezt mondták.Felháborodni meg mindenki azon háborodik amin akar.Kiderült,hogy nem munkabérként jön a fizum...nyilván ez sem esett jól de ez van.
2013. aug. 24. 20:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Nade találtam ám ilyet is....

"Folyószámlahitelt akár fél óra alatt is el tudnak bírálni abban a bankban, ahol az ügyfél esetleg évek óta bankszámlát vezet és oda érkezik a munkabére is, akinek megfelelő a bankszámlamúltja."

Továbbra is bizonytalan,hétfőn kiderül az igazság addig kíváncsian várom a további ötleteket.

2013. aug. 24. 21:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért sem logikus mert a keretcsökkentésnél,amikor a bank a fizetést benyelte,másnap már megkötöttem a részletfizut,minusz1havi részletet le is vonta a bank és fel tudtam venni a maradék fizut.
2013. aug. 24. 21:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Hitelvédelmi program?Mondd valamit valakinek?
2013. aug. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!