Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel jövedelem igazolás és...

Hitel jövedelem igazolás és fedezet nélkül (amit 1év múlva tudok visszafizetni jövedelemigazolással és fedezettel)?

Figyelt kérdés

Szabad felhasználású hitelt érdekelne!


jelenleg még nincs állásom (viszont havi fix KISEBB "jövedelmem" van- ösztöndíj) ami mondjuk nem tart sokáig!


Jövő nyáron már lesz fix állásom (nem szezon munka)!

és fedezetem is lesz!


Van olyan Hitel amit jelenleg így feltudnék venni?

Jövő év nyarától a havi törlesztő részleteket tudnám fizetni!


kb 400-500e.Ft-ról lenne szó (amit hamar ki is fizetnék)!



2013. aug. 28. 02:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg 200-240e.Ft-os Hitel is már segítene a helyzetemen!
2013. aug. 28. 04:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Mar többször feltetted ezt a kérdést. Nincs olyan hitel, amihez nem kellene jövedelem igazolás es/vagy fedezet.
2013. aug. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan hitel, amit jövedelemigazolás nélkül is fel lehet venni, de arra az életed rá fog menni. Ilyen kicsi összeg mellett is.
2013. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd ha jövőre lesz munkád, akkor fel tudod venni. A bedőlt hitelesek is mind azt mondták, hogy bizisten ki fogom fizetni.
2013. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már napok óta írogatod ki ugyanazt a kérdést. Nem tudod felfogni, hogy nem vehetsz fel hitelt? Nem, nincs, nada, nyet, nein.


Az egyetlen opciód a Diákhitel, arra meg sose írsz semmit azon túl, hogy azt nem akarod, de dolgozni sem az infó képzésed mellett (mert szerinted az olyan kemény, hogy lehetetlen, pedig számtalan infómérnöki BME-s ismerősöm dolgozott szakmában és azon kívül is a képzés alatt).


Oké, akkor dögölj éhen. Aki hülye, azon nem lehet segíteni. A modok meg tiltsanak már ki a p csába.

2013. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most írtam ki életembe először ezt a kérdést! :D Nem értem mit vagytok úgy oda...

Csak érdeklődni szerettem volna (nem pedig azt hallgatni: MÁ' hússzor kiírtad ezt a ki-beb..szott Question-t) :D


Amúgy köszönöm a válaszokat! Akkor ez a hitel ,ez bukott dolog!

2013. aug. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!