Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a munkáltatónak nincs...

Ha a munkáltatónak nincs vezetékes telefonja akkor a Cetelem banknál szinte lehetetlen kapni áruhitelt?

Figyelt kérdés

A munkáltatómnak nincs vezetékes telefonja, de szeretnék vásárolni egy laptopot áruhitelre. Ha nincs vezetékes telefon a cetelem bank egedélyezheti még a hitelt?

Azért kérdezem, mert ezt találtam a cetelem bank honlapán.

Hiteligénylést mindazon 18. életévüket betöltött, természetes személyek adhatnak be, akik megfelelnek az alábbi követelményeknek:


Magyarországon levő állandó lakcím

igazolt, rendszeres jövedelem

munkahelyen, vagy munkavégzés helyén vezetékes telefonon való közvetlen elérhetőség

nyugdíjasok, nevelőszülők esetében a lakcím kártyára bejegyzett tartózkodási címen, vezetékes telefonon való közvetlen elérhetőség

munkaviszonyában nem áll próbaidő vagy felmondás alatt.


2013. aug. 29. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én nem kaptam meg a hitelt..hogy ezért e vagy azért mert csak 6 órás vagyok nem tudom indok nem volt
2013. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A cetelemnél hitelhez jutni kiváltság.. Nekem van vezetékes telszám munkahelynél , több mint 10 éve dolgozom és nettó 167ezret kapok, nincs 1db lejárt számlám sem nem vagyok bár listás , hitelt viszont nem adnak...
2013. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!