Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal Credit kártya hozzáadás...

Paypal Credit kártya hozzáadása? Segítség!

Figyelt kérdés
We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card. Ezt írja ki amikor regisztálnám a kártyámat

2013. szept. 2. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy ez a kártya nem adható hozzá.


Néhány tipp:

-a kártya tulajdonosának meg kell egyeznie a Paypal tulajdonosával

-egy bankkártyát csak egy Paypalhez lehet hozzáadni

-legyen minimum 800 forint a kártyához tartozó számlán, mivel a Paypal próbaképpen megterheli a kártyát, hogy ellenőrizze. Értelemszerűen a kártya limitje is legyen legalább 800 forint.

-esetleg olyan fajta kártya, amit a Paypal nem fogad el, vagy a bankod nem tette lehetővé a netes használatot (függetlenül attól, hogy van a hátán CVC kód)

-hibásan írtad be az adatokat (pl. hónapot-évet felcserélted stb.)

2013. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az első mondat az, hogy Sajnáljuk de ez a hitelkártya nem kapcsolható hozzá TOVÁBBI PayPal számlákhoz. Nem lehet, hogy már csináltál vele máskor?
2013. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1/3 ezek közül minden megvan de mégse :S most meg áttértem az utaláshoz ozpnál utalásnál meg ilyet kapok: A funkció végrehajtása Ön számára a megadott számlán ezen a csatornán nincs engedélyezve.
2013. szept. 3. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Sima debit card ami neked van es nem cradit card azert.
2013. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valami hasonló problémám van nekem is. Korábban beregisztráltam sikeresen, vásároltam is 2 terméket. Azonban most egy másik gépről próbálkoztam és az ebayembe be is jelentkeztem de nem fogadja el a paypal jelszavam fizetéskor. Újra regisztráltam a kártyát a korábbi adatokkal így meg hogy más bankszámlával próbálkozzam. Nem értem....
2014. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!