Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gépkocsinyeremény Betétkönyv!...

Gépkocsinyeremény Betétkönyv! Hogyan játsszam meg?

Figyelt kérdés
1.250.000 Ft-ban gondolkodok, 25 darab 50eFt-osat tudok venni, érdemes kisebb csomagokból is bevásárolni? Milyen valószínűség lehet ilyen tétben?
2013. szept. 4. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél más címletűt is.
2013. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen indokkal?
2013. szept. 4. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden címletben sorsolnak autót. Ha csak 50ezreseid vannak, akkor te csak az 50ezresek sorsolásában indulsz ahol tegyük fel kisorsolnak 5 db-ot, eggyel kisebb címletben pl 3-at, még eggyel kisebben 1-et. Én ezért szórnám szét a helyedben,h minden sorsolásban eséllyel induljak. Persze az is igaz,h amelyik több szelvényed van, ott több rá az esély h nyersz, csakhogy azt nem tudhatod (sztem) ,h melyik címletből mennyi van forgalomban.
2013. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

10 és 20 ezresekből is tegyél mindenképpen! Azzal indokolnám, hogy minden hónapban változik, hogy melyikből mennyit sorsolnak, illetve az is változik, hogy negyed évente az extra nyereményt melyikből húzzák!

Ha ennyit pénzért szeretnék venni, akkor ezt nem is egy helyen venném, hogy változatosabb számok legyenek. :)

2013. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon régi poszt, bocsi hogy újraélesztem, csak google kereső első találatnak adta ki. Annyit ne felejtsetek el kérlek, hogy amennyiben nagyon szétszórja, akár sok kicsire is. Egy ember nevén, 99db-nál több betétkönyv nem lehet. S ez az értéktől függetlenül van.


Tehát, ha teszem azt, van 99db 50.000 Ft-os betétkönyved, akkor nem vehetsz már se 20.000 Ft-os, 10.000 Ft-os, vagy 5.000 Ft-os betétkönyvet sem.

2022. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!