Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha felmondták a diákhitel...

Ha felmondták a diákhitel szerzödésemet, mert volt 6 hónap elmaradásom mi a teendö?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd fel őket és egyezkedj, hogy kifizeted egybe talán még úgy menthető, különben végrehajtás lesz
2013. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor egyben kéne kifizesd az egészet. Bár ha 6 hónapig nem tudtad fizetni akkor nem tudom hogy fogod most egybe az egészet. Mindenesetre elég nagy hülyeséget csináltál, hogy nem fizetted! Nem olyan magas a havi törlesztés, annyit össze kellett volna kaparnod valahogy!


Ilyenkor már elég nehéz bármit is tenni, de egy biztos, próbálj meg egyezkedni velük, kommunikálj. Annál rosszabb nincs, ha nem törődsz vele egyáltalán!

2013. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, lehet kitudnám egyben fizetni.

és elnézést de nem azt kérdeztem, hogy hülyeséget csináltam-e vagy sem, ledegradáló kommentektöl kiméljenek!

2013. szept. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!