Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP banknál hogy néz ki a...

OTP banknál hogy néz ki a bankkártya PIN kód formája?

Figyelt kérdés

Természetesen 1234 formába kéretik kiírni :)


Kaptam egy borítékot amibe a pin kód a matrica lehuzása után '1234' volt. Alá pedig az volt írva, a bankkártya utolsó 4 számjegye '5678' na most akkor hogy kell megadni a pin kódot, majd amikor megyek be az OTP-be aktiválni a mastercard online kártyámat??


Csak a FŐ pin kódot kérik, ami a "QR kód" mintázatú matrica alatt volt, vagy az egézet, ami hogy is néz ki?


Köszönöm!


2013. szept. 10. 17:18
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy pl atm-eknél hogy kell beirni
2013. szept. 10. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:

PIN kód csak egy van, nincs fő és mellék kód.

A bankkártya utolsó 4 jegye értelemszerűen nem a PIN kód, az csak ellenőrzésnek lehet ott, hogy melyik kártyához tartozik.

2013. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Azon a matricán van amit azt hiszem fehér lapra téve látsz. Ha pl. odamész az automatához ezt pötyögöd be. A bankkártya utolsó négy számjegye szerintem csak az azonosítás célját szolgálta.
2013. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 11. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
2013. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én felpontoztam mindenkit !
2013. szept. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!