Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankba mennyek? Egyálta...

Melyik bankba mennyek? Egyáltalán belevágjunk?

Figyelt kérdés
Elöször is albérletben lakunk párommal 2 éve s ma jött a tulaj a pénzért s kijelentette hogy elakarja adni a házat de jó lenne ha mi vennénk meg mert már minket ismer nem akarja csak ugy idegennek eladni... 8 millióért adná el! szívem szerint megvenném mert nagyon jó kis lakás meg a környezet is jó :) de nem akarok belefutni semmi hülyeségbe... hogy most felveszem a hitelt azt fizetek elöször csak 40 et azt utánna meg 80 at ha nem többet :/ tudnátok abba segiteni hogy melyik bank a jobb e téren?? ti mennyit vettetek fel s mennyi a törlesztötök? 24 vagyok nincs semmi hitelem van jövedelmem 100 a nettó páromnak 140 ! köszi a válaszokat!
2013. szept. 16. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jo lenne neki eladni azonnal mintsem hirdetgetni egy even at es leengedni egy csomot az arbol...


Ne vagjatok bele hirtelen felindulasbol, varjatok meg par hetet, addigra jo esellyel leengedi 6.5-7 millara. Mondjatok neki, hogy nektek sok a 8 milla. Ne dicserjetek elotte a lakast meg a kornyeket, bar lehet, hogy mar keso es tudja, mennyire tetszik nektek, igy nehez lesz alkudozni. Kezdjetek el masik alberletet keresni, errol meseljetek neki is es kerdezzetek, hogy meg kb meddig lakhattok ott...


Ilyen kis fizukbol arra tippelnek, hogy nincs tul biztos allasotok, en nem vagnek bele a hitelbe, de tudom, ezert most lehurrognak...

2013. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vennék fel 20 éves hitelt.

Nem tudom mennyi megtakarításotok van, viszont ha 8millióta szeretnétek felvenni, havi 80 törlesztővel az 20 éves hitel.


Kegyetlen sok idő 20 év, 3-5év kemény spórolással kb 5évnyi hitellel tudtok venni egy hasonló árkategóriás lakást.

Persze akkor már szinte biztos,hogy nem ezt.


Én nagyon nem vagyok híve a hitelnek, pláne nem az 5évnél hosszabb hiteleknek.

2013. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!