Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Új bankkártyám van és a...

Új bankkártyám van és a paypal nem fogadja el. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
OTP junior bankkártyám volt eddig, amivel szó nélkül ment a paypal és a vásárlás külföldi oldalakról, viszont ebben a hónapban lejárt a kártyám. Megkaptam postán a cserekártyát, amit aktiváltam is, viszont mivel kaptam e-mailt a paypaltól hogy hamarosan lejár a kártyám így frissítenem kellett az adatokat. A bökkenő, hogy az adatokat hiába frissítettem, ugyanis már más a kártya számom, így kitöröltem az eddigi hozzáadott kártyát. Próbáltam hozzáadni az új kártyámat, de ezt írja ki: The bank that issued your card didn't approve this transaction. "Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue." Eszerint az otp nem hagyta jóvá ezt a szolgáltatást ezen a kártyán. A bankban semmi érdemlegeset nem tudtak róla mondani. A kártyának ugyan olyan tulajdonságai vannak mint az előzőnek, tehát el kellene fogadnia. Ezen kívül minden próbálkozásomnál amikor próbálom hozzáadni az új kártyát, sms-ben ezt kapom: sikertelen kártyás vásárolás/zárolás -1,00USD. Mi lehet a baj? Esetleg várnom kéne a kártya hozzáadásával, mivel még csak a mai napon aktiváltam a kártyámat? Előre is köszönök minden választ.

2013. szept. 23. 16:48
 1/2 anonim válasza:

Szia

Nekem is ugyan ez a gondom. Annyi, hogy én nem kaptam SMS-t, de így, hogy ezt leírtad, szerintem az a baj, hogy nem tud levonni a kártyáról 1 USD dollárt (ergo a számládon nincs annyi pénz). Ezt az 1 dollárt azért akarja levonni, hogy ellenőrizze, valódi kártya-e amit hozzá próbálsz adni.

A kérdés tehát adott: van legalább 250 Ft a számládon? (Nekem jelenleg nincs)

2013. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ugyanez a bajom, regisztráltam paypalra, ebay-re már csak összekötni nem tudom a paypal a bankszámlámmal, mert kidobja ezt az üzenetet, viszont nekem van rajta pénz úgyhogy nem az a baj. nem tudjátok mi lehet a probléma?
2013. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!