Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem hitelbírálatnál...

J0c1 kérdése:

Cetelem hitelbírálatnál nézik, hogy végig 8 órára voltam-e bejelentve, vagy csak hogy megvan-e a kellő időtartamú munkaviszony (3 hónap)?

Figyelt kérdés

Decemberben szeretnék venni a Media Markt-ban részletre egy mosógépet a Cetelem-nél. Azt mondta az ügyintéző, hogy legalább 3 hónap munkaviszony kell és egy bejelentett lakcímre szóló közüzemi számla, vagy bankszámlakivonat.

A kérdésem az, hogy a hitelbírálat során nézik azt is, hogy az adott munkaviszony alatt végig 8 órával voltam-e bejelentve, vagy csak azt, hogy a legalább 3 hónapos munkaviszony megvan-e a kivonaton a munkabér átutalással együtt?


Csak lényegre törő válaszokat kérnék szépen, okoskodástól kíméljetek, köszönöm! :)


2013. szept. 24. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem 8 órára vagy bejelentve, akkor a bérpapíron valószinűleg a (8 órás) minimálbér alatti összeg fog szerepelni. Erre meg szinte kizárt, hogy adnak hitelt. Még az éppen minimálbér is határeset.
2013. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8 órára leszek október elsejétől és szerintem ezzel lenne a gond, hogy 8 órás 3 hónapos munkaviszony decemberig ugye nem lenne meg.
2013. szept. 24. 11:17
 3/4 anonim válasza:
Én 2 éve vettem fel hűtőre áruhitelt a Cetelem-től, bankszámlakivonatot vittem, 4 órában dolgoztam akkor, 40 ezer ft jövedelemmel. Megkaptam az áruhitelt. Ha bankszámlakivonatot viszel, akkor a számládról vonják havonta a részletet, viszont én 1 hónap után írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy csekken szeretném fizetni és kb. 2-3 hét múlva ki is postázták a csekkeket.
2013. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legutolsó bankszámlakivonatot vidd, ha úgy döntesz, hogy így veszed fel, ja és a Media Markt-ból vettem a hűtőt..
2013. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!