Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A tesco vásárlókártyával...

A tesco vásárlókártyával lehet fizetni pl. a media marktban is?

Figyelt kérdés

és ha minden hónap elején ráteszem a pénzt, aztán leveszem róla, akkor valóban nem kamatozik?

vettem anno egy laptopot részletre, ilyen kártyát adtak hozzá, azóta se aktiváltuk. Viszont van rajta 150E ft hitelkeret, azzal vehetek én pl. a media marktban egy laptopot? Amit anno vettem, ott a minimum fizetendő volt csak megszabva (3000kb.), a max nem, vagyis annyit tettem rá, amennyit akartam. A vásárlókártyánál is ez van? 2-3 hónap alatt ki is tudnánk fizetni, ezért gondoltam, hogy megveszem arról, majd minden hónapban ráteszem azt az X összeget, amiért a gépet vettem, utána meg leveszem róla, mert azt írták itt GYK-n, hogy akkor nem kamatozik. Ez így működne?


2013. szept. 24. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tesco vásárlókártyával kizárólag a tescoban vásárolhatsz...
2013. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy hirdetik, hogy mindenhol lehet :O
2013. szept. 24. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Urissten..az első mennyire sötét!!!!


A Tesco Vásárlókártya egy Hitelkártya termék. Kibocsátója pedig a BudapestBank. Bárhol lehet vásárolni vele, ahol a Mastercard logo kint van.


Anyám..IQ.hoz kéne kötni a válaszadást itt.

2013. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, 2.! és a kamatokról esetleg nem tudsz bővebbet mondani?
2013. szept. 24. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Fúhh, hülyeséget nem akarok írni így inkább itt egy link:


[link]


A pénzfelvét nagyon szo-pós vele, 1500/alkalom.


Ha Tescoban valamit veszel hitelre, ezt kapod, mármint a kártyát. Persze lehet érvényesíteni hogy a teljes hitelkeretet ki lehessen használni.

Az éves kártyadíj olyan 5ezer körül mozog.

2013. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!