Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy kell megszüntetni bankszá...

Hogy kell megszüntetni bankszámlát, bankszámlaszámot?

Figyelt kérdés
Bármikor megszüntethetem csak úgy?
2013. okt. 7. 11:20
 1/7 klopusz ***** válasza:

Akkor szűnteted meg, amikor akarod.

Menj be a számlavezető bankodba, ott mindent el tudsz intézni (pénzt kivenni a számláról majd megszűntetni). Ha jó a bankod, negyed óra alatt kész is vagy. Én a múlt héten csináltam ilyet a CIB-nél.

Ne felejtsd el magaddal vinni a bankkártyádat - már ha van - mert azt is érvényteleníteni kell.


Remélem, segítettem.

2013. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is CIB-et szeretnék megszüntetni. És ott rögtön le is kell vennem róla a pénzt? Meg csak annyi, hogy megmondom, hogy kiszeretném venni és rögtön elkapom? Egyébként kártyadíjat évente kell fizetni vagy havonta?

Bocsi a sok kérdés miatt.

2013. okt. 7. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Fogod a személyidet és beballagsz a számlavezető fiókba.

-Jó napot kívánok!

-Jó napot kívánok!

-Mit óhajt?

-Meg akarom szüntetni a bankszámlámat.

-Miért?

-Csak.

-Kérek egy személyi igazolványt!

-Tessék.

-A számlazárás költsége ... forint.

-Jó.

-Itt írja alá!

-Köszönöm, viszontlátásra!

-Viszontlátásra!

2013. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a számlazárás költsége mennyi szokott lenni körülbelül?
2013. okt. 7. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Számlazárásnak nincs költsége.

Cibnél szüntettem meg nemrég,automatából előtte levettem a pénzt róla (ha ők adják a kezedbe,annak dija van több),aztán mentem be,sorszám,megmondod,hogy mit akarsz,elkérik a személyid,lakcimkártáyd,bankkártyád,papirmunka,és kp-ban odaadja azt a párszáz forintot,amit az automatából nem tudtál kivenni.(ugye ezresig lehet kivenni pénzt)

2013. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában szüntettem meg bankszámlát. Ött 5 Eurót elkértek a számlazárásért. (2. voltam)
2013. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget!
2013. okt. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!