Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankot szeretnék váltani,...

Bankot szeretnék váltani, mert a CIB-nél pofátlanul alacsony a kamat és drága a számla fenntartása. Melyik a biztos bank? A lehetőségeket már tudom, hogy hol mennyit kaphatnék, de szabad pl. az AXA-ba betenni a pénzemet?

Figyelt kérdés
Megtakarítás van a számlán, amit mindig 3-6 hónapra lekötök részletekben, mert nem tudom, mikor kellhet belőle valamennyi. Havi bejövő pénz az bizonytalan, mert most jár le a gyes-em. Egyedül nevelem a fiamat és nagyon nem mindegy, mennyi kamatot kapok a pénzemre és az mennyire van biztonságos helyen.
2013. okt. 11. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna?
2013. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd már a hülyeségedet te egy gyerek vagy vagy mi ? semelyik banknál nem kamatozik a pénzed az infláció felénél jobban - pénzfelvétel meg kiiratási meg lófsz dijjak szóval annyit kamatozik a kis gyeses pénzed mint ha a párnád alatt tartanád csak annyi hogy vigyáznak rá . Teljesen marhaság egyik bankból a másikba rohangálni ezzel csak az ő zsebüket tömöd hogy átirkálnak meg lehúznak de mindegyik ugyan azt a csalást követi el csak más címszó alatt.
2013. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és hogy a kiírásodra is reagáljak én bunkó ez egy olyan dolog hogy rosz csomagba vagy ,nekem cibes folyóm van + malac és a pofátlanul alacsony kamattal együtt a 300e ft amit rajta hagyok a malacon ,a kamatai havonta fedezik a számlavezetési díjat+sms kb 6 -800ft így gyakorlatilag ingyen van a számlám ,a lényeg hogy havi 10 e et be kell írni és nem lehet terhelni különben nem jár arra a hónapra a kamat de hát nem kell meglepődni ezen a kis trükkön ,lényegében mindenben van trükk . A legnagyobb trükkök ott vannak ahol 8% kamattal kecsegtetnek.
2013. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és a biztonság ,hát ez megint egy vicces dolog ,elhitették veled hogy van biztonságos meg nem biztonságos bank ,egy kutya mind és állami garanciát kell vállalniuk mármint az államnak akármelyik neves bankba hagyod a pénzed. Vagyis biztosítva vannak a bankok.
2013. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!