Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Próbált már valaki Paypal...

Próbált már valaki Paypal számlájára pénzt küldeni postán keresztül; mennyi ideig tartott mire jóváirták a paypal számlájára?

Figyelt kérdés
Most Október 15-én postán rózsaszín csekken feladtam a paypal számlaszámára (Unicredit) 1000 ft-ot próbaképpen, beirtam a transfer id számomat a közleménybe! Mikor jelenik meg a paypal számlámon? Vagy ez nem is működik így?

2013. okt. 21. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel paypal számlára csak utalással lehet pénzt tenni ezért nem értem miért próbálkozol csekkel? Ilyesmivel nem is foglalkoznak. Utalni nem könnyebb lett volna egyébként is?
2013. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Faluban lakom és itt nincs bank ahonnan át tudnám utalni pláne nem erste annál vagyok, rozsaszin csekkel végülis megbizom a postát hogy utalja át az összeget, csak azt nem értem mi tart ennyi ideig.
2013. okt. 22. 01:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját néven lévő bankszámláról lehet csak utalni paypalra. Rózsaszín csekket nem fogad el a paypal. Tudtommal legalábbis.

Amúgy meg pont arra való az Erste Netbank, hogy utalhass bármikor bárhova pénzt anélkül hogy kilépnél otthonról. Legegyszerűbb.

2013. okt. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor visszajon a penzem vajon postan?
2013. okt. 27. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!