Schumilex55 kérdése:

A PayPal elutalja azt a 400Ft-ot is amit kezdésnek "kapunk"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni hogy elsőre ugye tesztelésként levesz a számlánkról 400Ft-ot a PayPal és ezt a felhasználói fiókunkra jóvá írja. A kérdésem arra térne ki hogy ha én mondjuk egy 1000Ft-os dolgot vennék akkor azt a 400Ft-is is utalja és a számláról még levesz 600-at, vagy egyből 1000-t és a 400 marad érintetlenül?



2013. okt. 26. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A 400Ft-ot csak akkor vonja le, ha aktiválni akarod a kártyád, addig nem.
2013. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az aktiválás már megvolt és ott is van az accomon ahogy írta.

De csak a jövő héten rendelek és gondoltam megkérdezem hogy ezt is elutalná ha ennél drágább dolgot veszek, vagy külön kezeli.


Példának felhozom akkor ezt:

Van 600 Ft a rendes bankszámlán, én rendnék egy 1000Ft-os dolgot, ebben esetben elutalja a 400-at is hogy meglegyen az 1000, vagy hibaüzenetet ad hogy nincs elég pénz a bankszámlán?

2013. okt. 26. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

A Paypal fiókod külön kezeli a pénzt, teljesen mint a valóságban: hiába van két külön bankszámlán elegendő pénzed, nem kombinálja a két számlán lévő összeget, így ha az egyiken nincs elegendő pénzed, nem lesz sikeres a tranzakció.


Röviden: Így nem tudod megoldani, maximum úgy, ha pénzt teszel a Paypal számládra, és onnan kezdeményezed a tranzakciót.

2013. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem így van, ahogy a 3-as írta

először a 400 Ft-odat fogja levonni, a maradékot pedig a bankkártyád mögött lévő bankszámláról, kártyás fizetésként

tehát pontosan úgy, ahogy írtad

2013. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többször fizettem már, és sosem vonta le.
2013. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül úgy lett ahogy a többség írta, külön kezelte.

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 28. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez fura amúgy mert én is most adtam hozzá új kártyát és az első két rendelésnél a 400 ft ottmaradt a paypalon, a 3. rendelésnél meg levonta és a többit a kártyáról tette hozzá. Szóval én nem értem mi alapján csinálja ezt..
2013. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Őszintén, én sem.

Az első utalásnál Csak a kártyáról vont le. De nem régen egy 800Ft-os utalást csináltam egy online dologra és leszedte a 400-at a PayPal accról a maradékot meg a bankkártyáról.

Furcsa.

2013. nov. 8. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!