Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem fizetem Provident hitelem!...

Nem fizetem Provident hitelem! A Házhozjárószemély behajtokalfenyeget akik mindent elvihetnek nemérdekes hogy nincs semmia nevemen! A Kérdésem ha semmisincs anevemen és a szüleimnél lakok tényleg lehetségeslehet e hogylefoglalnak a házban dolgokat?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, igen. Amiről valószínűsíthető, hogy a te tulajdonod, életvitelszerűen te használod és névre szóló számlával nem bizonyítható, hogy kinek a tulajdona azt lehet vinni.


Csak, hogy egy egyszerű példával éljek: A szekrényedben figyel egy kiváló kis bőrdzseki. Apádra nagy, anyádra nyilván nem jó, ergo biztos, hogy a tied. Erre te hiába kamuzod, hogy a szomszéd fiú adta kölcsön, azt viszi a végrehajtó.

2013. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Az előzőt folytatva:


Akár az egész szobádat is kipakolhatják. Ágy, tv, számítógép, szekrény, mobil, ruhák, minden aminek értéke van.

2013. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De miért nem volt annyi eszed, hogy lemondjad az otthoni szolgáltatást, és utalással fizess? A harmadába került volna csak...
2013. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még konkrétan semmi gond mert most van az hogy nemtudomtovábbfizetni erre fel fenyegetett meg az ember!És ha lemondok azotthoniszolgáltatásról havi részletfizetési lehetőség lehet?mert havonta tudnák fizetni10-20 ezer ftot de egy héten 13 ezer kicsit sok
2013. okt. 28. 15:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Van lehetőségemlemondani az otthoni szolgáltatást ésmagával aprovidentelrendezni a dolgot?mert aki intézi az egy szégyen ember öszeugraszt a családal meg nemtud emberi hangnemben beszélniés nemvagyok hajlando vele tárgyalni a továbbiakban
2013. okt. 28. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatot, és mondd meg, hogy szeretnéd az otthoni szolgáltatást lemondani, és hetente banki átutalással rendezni a tartozásodat.
2013. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
továbbítják egy adósságbehajtó cégnek.. ott felhív egy ügyintéző és ajánl valamilyen részletfizetést... ha nem fogadod el visszahívnak és kér,hogy legalább valamennyit fizess be... majd megállapodsz számodra kedvező feltétellel egy részletfizetésben.. kapsz kitöltetlen csekkeket és alényeg az lesz, hogy minden hónapban kapjanak minimum 10.000 ft-ot.. szóval nem kell aggódni
2013. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ma megyek a Kecskeméti irodába és megteszem amitlehet
2013. okt. 29. 09:29
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e, DE! Az én tanácsom, hogy tegyél panaszt a képviselő ellen. Én dolgoztam a Providentnél, mint területi képviselő. Minden képviselőnek alá kell vetnie magát egy ügyfél-centrikus, lojalitást vállaló magatartási kódexnek (PSZÁF stb.). Én képviselőként soha az életben nem mertem felemelni a hangom, vagy fenyegetőzni egy ügyféllel szemben.

Amennyiben az ügyfeleim elmaradtak a fizetéssel, vagy már ne adj Isten behajtóhoz került az ügy, igyekeztem segíteni nekik, és valami olyan megoldást találni, mely mindkét fél számára kedvező. Nem tudom, hogy milyen képviselők "szaladgálnak" arra, de már több ilyet hallottam, hogy Kecskemét, Cegléd, Szolnok, Nagykőrös térségében elég durva helyzet van. Ne féljetek panaszt tenni. Hívjátok a 06/40-50-50-11-es számot, vagy kérjetek visszahívást a www.provident.hu oldalon.

2013. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!