Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebay, Németországba utalás?

Osynho kérdése:

Ebay, Németországba utalás?

Figyelt kérdés

Megnyertem egy aukciót az ebay-en és most szeretnék fizetni. A gondom az, hogy az eladónak nincs paypal-ja, így a Volksbank Elsen-Wewer-Borchen e.G.-re kellene elutalnom az összeget. Ha jól tudom, ez egy elég drága tranzakció. Én K&H-s vagyok, van ebank-om is, de nem tudom pontosan mennyibe kerülne a dolog. Valaki tud segíteni? Esetleg, ha osztrák számláról utalnám, úgy olcsóbb lenne?


A másik kérdés, hogy így, hogy nem paypal-on bonyolítom a dolgot, vonatkozik-e rám az ebay protect, tehát mis a biztosíték, hogy az eladó elküldi a terméket?



2013. nov. 6. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem paypallal utalsz nincs ebay védelem asszem. De az oldal figyelmeztet is, hogy ha az eladó felkér, hogy ne paypalon keresztül fizess ad1 nincs védelem ad2 ne fizess mert valószínűleg átverés.
2013. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van több hasonló hirdetés, ahol az eladó nem rendelkezik paypallal. :/


Nem tudom mitévő legyek. Megkérdeztem ma a bankban és 22 euró lenne a költsége, amit nem vagyok hajlandó kifizetni. Legegyszerűbb lenne, ha létrehozna egy paypal accountot és 1 sec alatt átdobnám a pénzt.

2013. nov. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!