Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem egyezik az OTP...

Miért nem egyezik az OTP honlapján lekérdezett egyenlegem az automatánál lekérdezett egyenlegemmel? Többi lent

Figyelt kérdés

Az egyik bank automatánál ha lekérdezem az egyenlegem mindig van rajta valamennyi pénz, viszont ha fizetni próbálok a kártyámmal mindenhol azt írja ki a gép, hogy nincs fedezet.

Felmentem az otp honlapjára és ott azt írta ki, hogy mínusz 240 akárhány forint az egyenlegem.

Most akkor mi az igazság?

Levesz-e pénzt a bank ha lekérdezem az egyenlegemet?

Megpróbáltam a telefonos ügyfélszolgálattal kapcsolatba lépni, de állandóan valami 10 jegyű azonosítót kértek, ami nekem nincs.

Otp Junior kártyám van és a kártya igényléskor kaptam egy 2x8 jegyű bankszámla számot + a kártyán is van egy 4*4 es szám az tulajdonképpen micsoda?

A kártya hátulján meg egy 3 jegyű szám az megint micsoda?

Tudtok valami telefonszámot, ahol az otp helpdeskjét el tudom érni?



2013. nov. 6. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az automatánál pénzbe kerül az egyenleg lekérdezés. Olyan 60-70 ft körül van.


A 10 jegyű azonosító a kártya utolsó 10 jegye szokott lenni.

A 4x4-es szám nem tudom mi, az elején van a kártyaszám, alatta az érvényesség 2x2 karakter. Hátul a 3 szám a CVC kód, internetes használathoz kell.

2013. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 10 jegyüket azonosító az nem a bankkártya száma, azt a bankban te adod meg, az a jelszó.

A kártyán a négyszer negy szám a bankkártya száma.

2013. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor melyik a valós egyenlegem amit az OTP honlapja ír ki, vagy amit a bank automata?
2013. nov. 6. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ATM még a lekérdezés díjának beterhelése ELŐTTI egyenleget írja ki.

Tehát van van a számládon 200 Ft, és a lekérdezés díja 80 Ft, akkor az ATM még 200 Ft-ot ír ki, de a honlap már csak 120-at.

2013. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!