Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Zéró számlacsomagnál hogy...

Zéró számlacsomagnál hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Nekem még a régiK&H -s sz.csomagom van,amiben 150 e nek kell ráérkeznie,hogy a sz.vezetési díjat visszavonják.EZt már 1500 ra emelték lassacskán,ami nem kevés.

Nos okt.30án jött a fizum rá,korábban mint szokott(3.án).Ezért nem lesz meg a 150 ezer összesen ebben a hónapban,mert csak a férjem munkanélkülije jött rá.

Viszont múlt hónapban meg ugye 2x az én fizum.

Gondolom,ilyenkor nem nézik hogy előző hónapban jött rá a fizu.

Jó lenne,ha megmaradna a csomagdíj.Van rá megoldás?


2013. nov. 6. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

"Jó lenne,ha megmaradna a csomagdíj.Van rá megoldás?"


Meg fog maradni a csomagdij, egyet se felj.

2013. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vicces.

Lehet hogy nem jól fogalmaztam,de aki akarja megérti....


Akkor másképp.A minden hónapban levont csomagdíj akkor kerül visszafizetésre,ha 150 e ft érkezik rá.

Múlt hónapban 2x is rájött, hó elején,és végén is.

Ebben a hónapban nem lesz meg, de múlt hónapban több volt.


Mit lehetne tenni, hogy ne vonják le a csomagdíjat?

2013. nov. 7. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem feltétel, hogy bérjellegű utalás kell, csak az, hogy érkezzen rá 150e Ft, akkor ez orvosolható.

Ha bérjellegű utalást vár, akkor így jártál, ebben a hónapban bukod a számlavezetési kedvezményt.

A bank feltételt szabott, amit te nem teljesítettél. Ha valakinek meg 500e Ft a fizetése, annak sem lesz elég, ha csak három havonta utal. Ha a minimum teljesítés 150e Ft / hó, akkor az adott intervallumban ezt el kell érni.

Még olyan lehet, illetve találkoztam már olyannal, hogy nem 1-től 30-ig vizsgálja a bank ezt, pont a hó végi utalások miatt, hanem mondjuk 28-ától következő hó 27-ig, és ott kell teljesülnie. De ezt a számlavezetési szerződésedben látod.

2013. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Szerintem nem fontos a bérjellegű utalás.
2013. nov. 8. 00:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!