Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP egyenlegem lement a múlt...

OTP egyenlegem lement a múlt hónapban -199ft-ba. Most kaptam rá fizetést és az egyenlegem majdnem 4 ezerrel kevesebb mint amennyi pénzt kaptam?

Figyelt kérdés
Komolyan ennyi pénzt levesznek -200-ft miatt?Vagy hívjam fel őket, hogy ez miért van?

2013. nov. 7. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Bankkártya éves díját nem most vonták esetleg?
2013. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom.Eddig Junior kártyám volt, Októberben kaptam "rendes" kártyát.Volt már máskor is, hogy 1-2 száz forint minuszba lementem, de sose vontak le ilyen sokat.
2013. nov. 7. 15:05
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a kártya éves díja lesz az. Nekem most járt le, és nekem is 3000-valahányat vontak le. Nincs internetbanking-hozzáférésed? Ott meg tudnád nézni. Vagy írj/telefonálj a banknak, én még fb-n is írtam üzenetet már az OTP-nek, 1 nap alatt válaszoltak.
2013. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a kártya éves díja lesz, ami még hiányzik. -200Ft-nak kb 300Ft a díja (200Ft ha egyáltalán mínuszba mész).
2013. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. nov. 7. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!