Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az OTP direkt oldalán?

Figyelt kérdés

Ma nyitottam egy Jump számlát,de nem tudok belépni...

Mit csináljak vagy milyen számot hívjak?

Illetve azt mondta az ügyintéző hogy alá kell írni egy baleset biztosítást ami csak formalitás ha akarom igénylem ha nem nem.De olyanok vannak beleírva hogy én hozzájárulok a csoportos beszedéséhez....Tényleg formalitás lenne?



2013. nov. 7. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Talan olvasd el, amit eledtesznek, es ne irj ala mindent. Az OTP direkt valoszinuleg ma meg nem lesz aktiv, idobe telik mire atfut a rendszereiken az uj szamla.
2013. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert meghackelték. Milyen netes security program van fent a gépeden?
2013. nov. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A biztosítás nincs ingyen. Azt fizetnéd csoportos beszedéssel (azaz automatikusan levonják a számládról).
2013. nov. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorlatilag panaszt tehetek az ügyintézőre,amiért azt mondta hogy inaktív a biztosítás amíg nem kérem..nincs miből levonják mert pénz nem érkezik rá.
2013. nov. 8. 08:00
 5/6 A kérdező kommentje:
hát a párom elég jól védi a gépet,nem hiszem hogy baj lenne
2013. nov. 8. 08:01
 6/6 A kérdező kommentje:

megoldódott, felhívtam a központot, és az ügyintéző nem aktiválta nekem, és mást sem állított be..

Ma ismét be kellett mennem a bankba és most már működik.

2013. nov. 8. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!