Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vontak le tőlem, hogyha...

Miért vontak le tőlem, hogyha nekem utaltak? (lent)

Figyelt kérdés
Apróhirdetéses oldalon hirdetek, és a vevővel megbeszéltük, hogy utal/befizet a számlámra vagy rózsaszín csekken feladja a címemre a pénzt, erre állítása szerint sikerült a postán átutalnia a pénzt a számlámra, ami meg is érkezett. Most viszont kiderült, hogy tőlem vontak le pénzt emiatt. Ez hogy lehetséges? Nem kellene valamilyen beleegyezést kérni tőlem ilyen esetben?
2013. nov. 9. 20:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Értem, akkor azért megírom neki, hogy köszönöm a jóindulatát, hogy ő is úgy állt hozzám, ahogy én hozzá... Mert ő állítólag rákérdezett az utalás menetére, akkor nem értem miért nem a címemre küldte, holott akkor tudta, hogy nekem ez így veszteséges lesz...

Sajnos a már megvett dolgokat elküldtem, mert a pénz beérkezését követően másnap feladtam, én ugye próbáltam korrekten hozzáállni a dologhoz, de úgy látszik nem vagyunk egyformák...

2013. nov. 9. 21:17
 12/12 anonim ***** válasza:

Koránt sem biztos, hogy tudta, hogy tőled ezért pénzt fognak levonni.

Ő megkérdezte a bankszámlára utalás menetét. Erre a postás felvilágosította arról, hogy hogyan kell kitöltenie a rózsaszín utalványt ahhoz, hogy bankszámlára utalhasson és mennyit kell érte fizetnie. Arról viszont nem (és lehet, hogy még a postás sem tudta), hogy tőled ezért pénzt fognak levonni.

2013. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!