Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vállalkozónak jövedelemigazolá...

Vállalkozónak jövedelemigazolás magánszemélyként? Megoldható?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok 2013 májustól.Banki személyi kölcsönhöz szükségem lenne 2012 jövedeligazolásra magánszeményként keresett jövedelmemről(több éves alkalmazotti munkaviszonyom van mellette lettem másodállású vállalkozó)többszöröri próbálkozás után is csak olyan jöv.ig-t kapok h 2012ben is vállakozó voltam PEDIG NEM!!

Ha valaki vállakozó nem kaphat elöző évre magán adóaazonosítóval magánszemélyként jöv.ig-t?

Aki tud kérem adjon tanácsot mert ha nem tudok beszerezni magánszemélyként jöv.ig-t elutasítják a hitelkérelmet!

Előre is köszönöm!!



2013. nov. 14. 09:07
 1/3 Solitude ***** válasza:
Jövedelem igazolást a munkáltatódtól kérsz nem? Mert azt írod, hogy be vagy így is jelentve. Innentől nem értem, hogy hol akad el a dolog...
2013. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A NAV-tól kell kérned, mert összevontan adózol.
2013. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A NAV mennyi idő után küldi el a jövedelemigazolást?
2014. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!