Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankkartyat igenyeljek...

Milyen bankkartyat igenyeljek ha online akarok vasarolni kulfoldrol? Arak erdekelnenek?

Figyelt kérdés

Dombornyonott kartyara lenne szuksegem. Visa, meastro vagy master card tudod hogy ezzel a harommal tudok vasarolni de nem talaltam egyik banknal se leirva hogy mennyibe kerul megcsinaltatni es fenntartani. Ha valaki le tudna nekem isni vagy oldalt linkelni ami napra kesz azt megkoszonnem. Egyebkent van egy erstes sima kartyam. Suemelyes velemeny is erdekelne jogy melyik a jobb.

Koszonom!



2013. nov. 18. 18:30
 1/2 anonim válasza:
nekem a Budapest Banknál van egy ún. Play csomagom. ennek az a lényege, hogy olyan mint a dombornyomott kártyák, de mégse az :D szal rajta van az a kód ami kell a külföldi vásárláshoz de mégse kerül több ezer forintba! 600Ft az éves díja és ebben van internetban, telebank, stb. :) de ha jól emlészem max. 26 éves korig lehet csak igényelni, bár ebben nem vagyok biztos :)
2013. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem Takarékbank-os dombornyomott kártyám van. Azt hiszem 26éves korig ingyenes. Ehez ugye jár a netbank szolgáltatás. Csinálsz magadnak egy paypal accountot (ingyenes) erre utalhatsz a mastercard kártyádról annyi pénzt amennyit fizetésre szánsz. Teljesen biztonságos, valamint a paypal átváltja a pénzed a megfelelő valutára USD, EUR, stb...
2014. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!