Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamenta felújítás hitelt...

Sylvi87 kérdése:

Fundamenta felújítás hitelt vettem fel. Szerződést aláírtam vissza is küldtem. Ez volt november 8-án akkor érkezett be.15 napot ígértek az utalásig. Csak éppen arra nem adtak választ hogy banki munkanap vagy naptári munkanap?

Figyelt kérdés

Aki járt már hasonló cipőben kérem írjon neki hány nap volt

esetleg volt olyan aki hamarabb megkataa mint 15 nap.



2013. nov. 20. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Üdv sorstárs! Én is hasonló cipőben járok mint te, csak épp lakásvásárlással kapcsolatban. A legtöketlenebb banda akikkel eddig dolgom volt. Én augusztus végén kötöttem velük szerződést, és még mindig nincs pénz(úgy, hogy már 6 éve gyűjtögettem náluk)...és a papírokat szinte postafordultával küldtem vissza. Légy türelmes, és ha elkezdenek b_sz_kodni, csapj keményen az asztalra, ezekkel így lehet csak bánni!!!
2013. nov. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
No, nekem éppen a 90-ik napjára sikerült ideérni a pénznek...
2013. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!