Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ~2millió Ft-ra lenne szükségem...

~2millió Ft-ra lenne szükségem. Csak ettől a hónaptól vagyok bejelentett. Hol és milyen feltételekkel kaphatok leghamarabb hitelt?

Figyelt kérdés
Lakásvásárlás a cél,illetve egy félkész vidéki családi ház. Talán 1,7 is elég lenne.Segítő válaszokat köszönöm szépen!
2013. nov. 21. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

el kell keseritselek: 0 munkaviszonnyal sehol nem fogsz ennyi hitelt kapni. mondanam hogy provident, de egyfelol nagyon konnyu megcsuszni az ilyen hitellel, masfelol maximum 300k-t adnak.


terj vissza erre a kerdesre 3-4 honap mulva, akkorra mar a bankok is szoba allnak veled.

2013. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké,tehát leghamarabb = 3 hónap múlva. Gondoltam is,hogy ennyi munkaviszony szükséges/feltétel,ezért is kérdeztem így. De nem fogom addig hanyagolni a témát. Ez az idő pont jó lesz arra,hogy tüzetesen körbejárjam a dolgot. Ezért a kérdés is. Köszönöm szépen a válaszod.

Felmerült egy olyan gondolatom,hogy a nem bejelentett munkaviszonyt (ami ezelőtt volt),valahogy "beszámítja"-e a bank? A volt munkáltatómtól tudok-e kérni s egyáltalán létezik-e erre valamilyen igazoló papír? Mert akkor időben is előrébb lehetnék. Azt tudom,hogy egy bank,nem munkaügyi bíróság vagy ilyesmi,aki az ilyenbe bele kötne,persze azért kevés esélyt érzek rá,hogy ezt bárhol beszámítják,csak gondoltam megkérdem,ha már felmerült az ötlet.

Egyébként nem gond kivárni 3 hónapot és addig is minden érdekel, minden segítséget előre is köszönök!

2013. nov. 22. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
a nem bejelentett munkaviszony az nem letezik, sem a bank, sem a munkaltato, sem a munkavallalo szamara. azert nem-bejelentett.
2013. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 22. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3 hónapos munkaviszony csak minimum elvárás egy lakáshitelnél, ezen kívül még számos feltétel van.


Pl mennyi a jövedelmed?

Folyószámlára utalják?

Mennyiért veszed az ingatlant?

Hol van?

A "félkész" háznak ki a tulajdonosa, magánszemély, vagy cég?


(Magánszemélytől félkész ház megvásárlása lakáshitellel nem fog menni, csak másik ingatlan fedezete mellett.)

2013. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!