Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Németországi bankkártyán...

Németországi bankkártyán hogyan tudom megnézni az egyenlegemet itthon Magyarországon?

Figyelt kérdés
Commerzbank-os számlánk van, de az OTP és K&H automatáknál nem engedni az egyenleg lekérdezést (nem engedélyezi a számlavezető bank...). Így nem tudom mennyi van rajta, és azt sem, hogy mennyit tudok levenni... (az összeset szeretném).
2013. nov. 22. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A némtországi kártyáknál álatalában csak a saját bankban lehet az egyenleget lekérdezni. Ezen kivül meg van határozva egy bizonyos összeg, aminél többet nem lehet levenni egy nap róla.
2013. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A honlapjára lépj fel, biztos van egyenleg menüpont.
2013. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos még nem kaptuk meg az internetes felülethez szükséges kódokat. Így ott nem tudom megnézni az egyenleget! Magyarországon a Commerzbank nem azonos a némert Commerzbankkal (beszéltem velük), így ott sem tudtak segíteni :(
2013. nov. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!