Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Őszinte választ kérnék!...

Őszinte választ kérnék! Érdemes belépnem az árfolyamgátba, kaptam 30 nap határidőt? Amit eddig befozettem, azt beszámítják?

Figyelt kérdés

#ÁRFOLYAMGÁT
2013. nov. 29. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Árfolyamgáttal kapsz még egy hitelt. Így lejárat után az egy hiteled után kettő lesz, amit vagy tudsz majd fizetni, vagy nem. Illetve célszerű átnézni a záradékot is a közjegyzőnél, mert a korabeli ilyen megoldásokban kiemelték, hogy ha előtörlesztesz, azt csak a fő hitelbe teheted. Tehát a kisebb összegű forint hiteled mindaddig fennáll, amíg az időközben nem rögzített árfolyamra visszaálló, nagyobb összegű devizahitelből van tartozásod.Lehet ez már változott azóta, nem tudom.

De én pl. többek között ezért sem léptem bele anno.

2013. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!