Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior számlámon 2150 ft...

OTP junior számlámon 2150 ft van, ebből mennyit enged levenni/vagy fizetni vele kártyával?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy 1500ftért még vásárolhatok vele üzletben vagy azt nem fogja engedni?Még nem voltam ilyen helyzetben.

Mennyit kell rajtahagyni?Csak nem akarok beégni a boltban:)


2013. nov. 29. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
inkább a vásárlás érdekelne kártyával
2013. nov. 29. 17:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy olyan 20-30 ft volt rajta, így szerintem bőven ki tudod fizetni.

Amúgy semmi beégés nincs ebbe, én is jártam úgy, hogy nem jött meg a fizu pedig azt hittem van rajta. Kifizettem KP-ben és kész.

2013. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem kell, hogy egy forint is maradjon rajta. :D Sőt, van olyan opció, hogy mehet mínuszba, de azt nem érdemes, mert sok rá a kamat... persze pár forintnál mindegy.
2013. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, mert volt egy ismerősöm még tavaly mesélte, hogy tudta hogy van rajta mondjuk 700 volt és 600 ftért akart fizetni kártyával és nem engedte.Ő azt mondta azért mert a havi díjat majd ebből veszik le
2013. nov. 29. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, de gondolkodj már: Az OTP Junior számlának nincsen havidíja. Haverodnak biztos más, máshol levő számlacsomagja volt.


Akár mínuszba is mehetsz párszáz forintig. Nekem is volt OTP Junior.

2013. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!