Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok innen rendelni?

Hogyan tudok innen rendelni?

Figyelt kérdés

[link]


Az online ügyintézést akarom mert messze van az üzlet.

Decemberben venném mert akkor jár le a 3 hónapos próbaidőm a jelenlegi munkàltatómnàl,akkor kell tőlük kérnem egy papírt?


A màsik dolog ezzel az online ügyintézéssel lenne.

Még nincs bankom,a fizumat is az egyik csalàdtagom szàmlàjàra kérem mert még nem döntöttem el hogy melyik banknàl akarok lenni. Ha igénybe veszem ezt a cetelemes dolgot akkor automatikusan ott lesz stàmlàm és nem léphetek àt màshova vagy csak addig lesz amég a terméket ki nem fizettem?

Hogy fizetném s havi részletet? Meg kell adni a bankszàmlaszàmot és ők online levonjàk minden hónapban vagy küldik majd a sàrga csekket?

Egyébként 60.000ft-os terméket szeretnék venni,a link alapjàn mennyi lenne a kezelési meg egyéb költségekkel ha vannak,a végösszeg? Mert én ezeket nemigen tudom értelmezni.

Vàlaszotokat előre is köszönöm.


2013. nov. 30. 10:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!